Alparslan Büyük Selçuklu 44. bölüm fragmanı, Alparslan Büyük Selçuklu 45. bölüm full hd tek parça izle

Alparslan Büyük Selçuklu 44. bölüm fragmanı, Alparslan Büyük Selçuklu 45. bölüm full hd tek parça izle

TRT1 ekranlarından yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu 44. bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Heyecanla izlenen dizinin sona ermesiyle birlikte yeni bölümde neler olacağı merak konusu oldu. Arama motorlarından, Alparslan Büyük Selçuklu 44. bölüm full izle.

TRT1 ekranlarından yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu 44. bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Heyecanla izlenen dizinin sona ermesiyle birlikte yeni bölümde neler olacağı merak konusu oldu. Arama motorlarından, Alparslan Büyük Selçuklu 44. bölüm full izle, Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm izle, Alparslan Büyük Selçuklu 45. bölüm fragmanı, Alparslan Büyük Selçuklu son bölümde ne oldu? Sorgulamaları yapılıyor. Peki Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 45. bölüm fragmanı yayınladı mı? Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin son bölümü ile ilgili detayları haberimizde derledik.


ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 44. BÖLÜM ÖZETİ

Süleyman ile Flora arasında yapılacak evlilikle Selçuklu ve Ani arasında bir sulh sağlanacak ve ortak hareket edilecekti. Kutalmış'ın Surmari'ye yaptığı baskın ve Alexander'ı öldürmesiyle bu işbirliği tehlikeye girdi. Şimdi ne olacak, Grigor oğlunun ölümünün hesabını soracak mı, yoksa işbirliğine devam mı edecek?

Kutalmış'ın aldığı Surmari, Alparslan'ın kılıç hakkıydı. Alparslan bu ilhaka razı gelecek mi, yoksa Kutalmış ile Alparslan arasında yeni bir mücadele mi başlayacak? Ani'ye Bizans imparatoru tarafından gönderilen Leon, Grigor'un hakimiyetinin önüne geçebilecek, imparatorun isteklerini tekfura yaptırabilecek mi?

Anadolu’nun kapılarını Türklere açmak için çıktığı kutlu yolda ilk adım olacaktır.

Alparslan Büyük Selçuklu 45. bölüm fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin son bölüm fragmanını izlemek için TIKLAYINIZ

Alparslan Büyük Selçuklu Konusu

Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey, veliahtını tayin edeceği gün, Bizanslıların Türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini alır. Anadolu’ya sefer emri verir. Sefere giden Selçuklu Meliklerine gizemli suikastçılar saldırır. Saldırının izleri Alparslan’ı hiç ummadığı bir yere götürür. Alparslan suikastçıların peşindeyken, Bizans zulmünden kaçan Türkmen kızı Akça’nın hayatını kurtarır. Bu, Alparslan ve Akça arasındaki destansı aşkın ilk kıvılcımı olur. Ancak Alparslan, Akça’nın güzelliğinin ardında sakladığı sırlardan habersizdir.

Bizans İmparatoru, Türkmenlerle olan sorunların çözülmesi için General Dukas ve Yüzbaşı Romen Diyojen’i Ani’ye gönderir. Ancak Ani Tekfuru Kekavmenos’un oğlu Yannis’in yaptığı hata, Sultan Tuğrul’un savaş kararı almasına yol açar. Çocukken gördüğü düşlerde kendisine kutlu fetihler müjdelenen Alparslan, Selçuklu ordusuyla birlikte Pasinler’de Bizans’la karşı karşıya gelir. Pasinler, Alparslan’a

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.