ABB'den köprü atağı: Yenileme için ihaleye çıkıyor

ABB'den köprü atağı: Yenileme için ihaleye çıkıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Dikmen Vadisi’nde bulunan iki ayrı caddeyi birbirine bağlayan çelik köprüyü bakıma almak için ihaleye çıkacağını duyurdu. Açık ihale usulü yapılacak olan ihalenin tarihi ise 30 Kasım 2023 olarak belirlendi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı, Dikmen Vadisi 627 – 747 Caddeleri arasındaki çelik köprünün modernizasyon yapım işi yapım işi için 30 Kasım 2023 tarihinde saat 15:00’da ihaleye çıkacağını duyurdu. Habere konu olan çelik köprü modernize ihalesi için, “Köprü modernize ihalesi açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır” ayrıntısı verildi.

ara-002.jpg

180 GÜNDE BİTİRİLECEK

Belediye söz konusu ihale hakkında, “Dikmen Vadisi 627. – 747. Caddeleri arasındaki çelik köprünün anahtar teslim götürü bedel modernizasyon yapım işi için ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir” bilgisini vererek ihaleye konu olan işin sözleşme imzalandıktan sonra 10 gün içinde başlayacağını ve köprü bakım işinin tam 180 takvim gününde bitirileceği bildirildi.

basliksiz-1-010.jpg

SADECE YERLİ FİRMALAR GİREBİLECEK

ABB, Büyükşehir Belediyesi Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 Yeni Hizmet Binası B Blok 7. Kat Yenimahalle – Ankara adresinde yapılacak ihale hakkında son olarak, “Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

ara2-001.jpg

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir. İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacaktır. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir. İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 150 takvim günüdür” ayrıntılarını verdi.

Faruk Gökyurt/ www.gazeteilksayfa.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.