AHİD ailesi büyüyor

AHİD ailesi büyüyor

AHİD ailesi büyümeye devam ediyor. 25 ilçe de 25 temsilcilik hedefi ile yola çıkan AHİD 15. şube temsilciliğini Yenimahalle’ye açtı.

15. şube temsilciliğini Yenimahalle’ye veren AHİD (Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği) Genel Başkanı Hilmi Yaman Ankara’nın her ilçesinde temsil edilmek istediklerini belirtti.

Hedef, Ankara’da her noktaya ulaşmak

Ankaralılar Derneği’nin genel merkezinde düzenlenen yetkilendirilme törenine AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman, Yenimahalle Şubesi Başkanı Sefa Bayrak, yönetim kurulu ve AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan katıldı. 11 olan şube sayımız Yenimahalle ile 15’e çıkardık diyen Yaman, “Görevlendirmelerimiz 2018 yılında da devam edecek. Ankara’nın her ilçesinde temsil edilmek istiyoruz. Öncelikli hedefimiz Ankara’da her noktaya ulaşmak. Teşkilatlandıktan sonra çalışmalarımız da hızlanacak. İnanıyorum güzel işlere imza atacağız.” dedi.

Hepimizin derdi Ankara

Sivil toplumculuk fedakârlık ister diyen Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, “Bu fedakârlığa talip olmak çok güzel bir şey. Dünyada demokrasinin gelişmesiyle sivil toplum ruhu gelişti. Biraz bu konuda biraz geç kaldık. Ben bu konuda Hilmi Başkanı kutluyorum. Hilmi Başkan AHİD Genel Başkanı olduktan sonra AHİD Ankara’da güzel atılımlar yaptı ve marka derneklerden biri haline geldi.” dedi. Ankara’da Ankaralı coşkusunu yaşamak ve yaşatmak kolay bir iş değil diye sözlerini sürdüren Ceylan, “AHİD’in her üyesini, şubesini ve yönetimini yürekten tebrik ediyorum. Hepimizin derdi Ankara. Ankara’ya birlikte hizmet edeceğiz, Ankara’nın eksiklerini birlikte gidereceğiz.” diyerek sözlerine son verdi. 

Emrah ÖZCAN/HABERVAKTİM

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.