Ankara Büyükşehir başörtü ve fes satın alacak

Ankara Büyükşehir başörtü ve fes satın alacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi, çok sayıda başörtü, fes, bindallı satın alacak. Alım için belediye Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ihaleye çıktı. İhale detayları haberimizde:

Mansur Yavaş yönetimindeki Ankara Büyükşehir Belediyesi, çok sayıda başörtü, fes, bindallı satın alacak. Alım için belediye Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ihaleye çıktı.

HALK OYUNLARI İÇİN

İhale ile alınacak 9 kalem şöyle sıralandı: Kılıç, tepelik, fes-başlık, başörtü, bindallı, toka-kemer, kemer bandı ve ayakkabı. Malzemelerin halk oyunları için yapılacağı ifade edildi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın yayınladığı ihale duyurusunun detayları şöyle:

İhalenin adı: Kama, Kılıç, Bindallı Kemeri ve Başlığı İşi

İhalenin niteliği, türü ve miktarı: 9 Kalem Kılıç, Tepelik, Fes-Başlık, Başörtü, Bindallı, Toka-Kemer, Kemer Bandı, Ayakkabı

ankara-buyuksehir-ihale.jpg

TESLİM TARİHİ: 10 KASIM

Duyuruda malzemelerin teslim tarihi konusunda ise “Sözleşmenin imzalanmasından sonra, yükleniciye 10.11.2023 tarihi itibari ile işe başlama yazısının tebliğ edilmesiyle başlayacak olup, 45 takvim günü içerisinde teslim edilecektir” denildi.

TEKLİF İÇİN SON TARİH: 24 EKİM

İstekliler 24 Ekim 2023 tarihine kadar teklif sunabilecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.