Devlet Bahçeli: AYM kapatılmalı ya da yeni baştan yapılandırılmalı

Devlet Bahçeli: AYM kapatılmalı ya da yeni baştan yapılandırılmalı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin kuruluşunun 55. yılı dolayısıyla düzenlenen törende konuşuyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin kuruluşunun 55. yılı dolayısıyla düzenlenen törende önemli açıklamalarda bulundu.

Bahçeli'nin konuşmalarından öne çıkan başlıklar şu şekilde:

"Muhterem misafirler, medyamızın güzide temsilcileri hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bugün MHP'nin 55. kuruluş yıldönümüdür. Uğurlu olsun İnşallah. İlkelerimizden ve vatan sevgimizden ödün vermedik. Tuzaklar kuruldu, çizgimizden yine sapmadık. Niyaz ederim ki Allah hepimizin hafiyetini, keyfiyetini ihsan buyursun. MHP'nin kuruluşunun 55. yıldönümü nedeniyle düzenlediğimiz anma törenine hoş geldiniz.

"DEVİR ARTIK TÜRK DEVRİDİR"

Gazze'de katledilen bebekler, masum insanlar Uluslararası toplumun acıklı halini gözler önüne sermiştir. Hazırladığımız insanlığın huzur projesiyle aslında huzurun hürriyet gibi bir insan hakkı olduğu belgelenmiştir. Türk dünyası ekseninde yeşeren ümitlerin her alana yayılarak, Türk birliğinin bu yüzyıl içinde muhakkak gerçekleşeceğini öngörüyoruz. Devir artık Türk devridir..

2053'te lider ülke ve süper güç Türkiye'nin inşasını uzun vadeli stratejik hedef olarak görüyoruz

55 yıldır söylediğimiz şudur; güçlü MHP, gelen Türkiye demektir. Gelen Türk asrıdır. Geleceğin gücü Türkiye Cumhuriyeti'dir.

Diyebiliriz ki MHP, Türk siyasetinin ilerleyiş kolu, itfihar kutludur. Türk'ün ve Türk milletinin kaderi neyse MHP'nin de kaderi aynısıdır. 55 yıldır, dildeyiz, dilekteyiz. Dava ve iddia sahibi olmanın sorumlulukları vardır.

"KAPANIN ELİNDE KALAN BİR PARTİ"

CHP'den bir yol olmayacağı anlaşılmıştır. Bugünkü CHP, "dem"lenmek ile kalmamış, kriz ve kargaşaya düşmüş. Kapanın elinde kalan bir partiye bürünmüştür. Çağlayan Adliyesi'ne saldıran, polislerimizin zamanında müdahalesiyle ölü ele geçirilen 2 teröristin kimler tarafından savunulduğu, bu alçaklardan birisinin cezaevindeyken yazdığı mektubu Meclis'te okuyan CHP'nin kim olduğu deşifre olmuştur.

AYM ÇIKIŞI

Anayasa Mahkemesi, milli güvenlik sorunudur. Böyle gidemez! verdiği skandal hak ihlalleri kararlarıyla iç huzuru ve barış ortamını sarsan ve kaos üretim merkezi olduğunu teyit eden AYM, ya kapatılmalı ya da yeni baştan yapılandırılmalıdır.

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.