Etimesgut'ta hilal anıtı
Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, belediye tarafından yapımı tamamlanan parklar, yeşil alanlar ve hatıra ormanlarında incelemelerde bulundu.
Kürşat Parkı'na dikilen Hilal Anıt'ı inceleyen Demirel, anıtta yer alan 3 hilalin 'İman, Ahlak ve Adalet'i, yıldızın da 'Türk Milletini' temsil ettiğini söyledi.
Bu üç kavramın Türk milletinin en önemli 3 özelliğini temsil ettiğini belirten Demirel, yeşil alan miktarı hakkında da bilgi verdi: "İlçemize 303 park ve 2 milyon 237 bin metre kare yeşil alan, 1 milyon metrekare hatıra ormanları kazandırdık. Park ihtiyacı olan mahallelerimizde yeni park çalışmaları da devam etmektedir".
HABER MERKEZİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.