İYİ Parti'de bir istifa daha!
İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, parti üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.
İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, sosyal medya platformu X (Twitter) üzerinden yaptığı açıklamayla istifa ettiğini duyurdu. Paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
"Kurucular Kurulu üyesi olduğum İYi Parti üyeliğinden istifa etmiş bulunmaktayım. Kuruluş amaç ve ilkelerimizden bir süredir uzaklaşmış olmanın üzüntüsü içerisindeyim . Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemin çıkarlarına öncelik vererek çalışmalarıma devam edeceğim."
Haber Merkezi / gazeteilksayfa.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.