Mamak Belediyesi'nde ilk aday belli oldu

Mamak Belediyesi'nde ilk aday belli oldu

Erdoğan Karadağ, AK Parti’den Mamak Belediye Başkan Aday Adayı olmak için başvurusunu yaptı. Gazetemize açıklamalarda bulunan Karadağ, “Bölgenin tamamından oy alacağımıza inanıyoruz” dedi.

Türkiye, yerel seçimlere gün sayıyor. 2024 yılının Mart ayında gerçekleşecek Yerel ve Mahalli İdareler Seçimine hazırlıklar ise şimdiden başladı. Özellikle Ankara’da yoğun bir ön çalışma yapan AK Parti, büyükşehir belediyesini yeniden kazanmak için halk tabanında güçlü ve seçimi kesin kazanabilecek adaylara yöneldi.

ara.jpg

Aday Erdoğan Karadağ, yıllarca Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı Mamak Belediyesi’ne Başkan olmak için AK Parti’den Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Gazetemize açıklamalarda bulunan Karadağ, “Bölgenin tamamından oy alacağımıza inanıyoruz” dedi.

ara2-001.jpg

“YENİ MAMAK OLARAK DEVAM EDECEĞİZ”

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında yükselen ve yeni bir Mamak olarak devam edeceğiz diyen Mamak Belediye Başkanlığı aday adayı Erdoğan Karadağ, “AK Parti Mamak İlçe Başkanlığında Mamak Belediye Başkanlığı aday adayı için resmi müracaatımı gerçekleştirdim. Hali hazırda bir aday adaylığımız var, onun için çalışıyoruz, çabalıyoruz. Mamak Belediye Başkan Yardımcısı olarak, Mamak'ta 10 yıl bir geçmişimiz var. Ondan önce de bir 10 yıl kadastro müdürlüğünde görevim var. O dönem içerisinde Mamak’ta yapmış olduğumuz hizmetlerimiz var. Yeni Mamak diye çıkmış olduğumuzu bir yol vardı. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında yükselen bir Mamak, yeni bir Mamak olarak devam edeceğiz. Türkiye'nin o tarihteki gelişen ilçesi olan Mamak'ımızın yine tekrar Türkiye'nin en gelişen ilçesi yıldızı olmak üzere yoğun bir çaba içerisinde çalışacağız” şeklinde konuştu.

111.jpg

“TAMAMINDAN OY ALACAĞIMIZA İNANIYORUZ”

10 yıllık görev zarfında birçok çalışmalarda bulunduklarını dile getirerek bölgedeki insanların tamamından oy alacaklarına inandıklarını dile getiren Karadağ, “Kafamızda birçok proje var. Mamak’ta bizim işte Eskişehir örneğinde olduğu gibi ilk düşünenlerdeniz. Mamak'ta süremiz yetmedi, gerçekleştiremedik. Necmettin Erbakan Kongre Merkezimizde önünde Hatip Çayı'nı açmak gibi bir projemiz vardı. Bunun dışına Kartaltepe’den Hüseyin Gazi Türbesi'ne kadar bir teleferik projemiz vardı. Üniversite en büyük projelerimizden bir tanesiydi.

agljaiwrj.jpg

Mamak'ı üniversite şehri yapmak. Bunun için Lalahan'da bulunan hayvancılık kampüsümüz vardı. Onun dışında üniversite alanlarımız Kolordu'nun olduğu yerin ayrılmasıyla ilgili o tarihte yine Sayın Cumhurbaşkanımıza sunulmak üzere Cevdet Erdal hocamıza verdiğimiz dosyamız içerisinde hepsi yer alıyordu. Bu projeler kaldığı yerden devam edecek. Mamak'ımızın gelişmesiyle ilgili olarak elimizden gelen her türlü gayret göstereceğiz. Biz bu bölgenin insanının tamamından oy alacağımıza inanıyoruz. Çünkü 10 yıllık görev zarfında biz bunları gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

Rüveyda Aslıipek/ www.gazeteilksayfa.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.