Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan İstanbul Mobilya Fuarı’na ziyaret

Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan İstanbul Mobilya Fuarı’na ziyaret

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na bağlı Siteler'de faaliyet gösteren marangoz esnaf ve sanatkarları, İstanbul Mobilya Fuarı'na ziyarette bulundu.

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na bağlı Siteler'de faaliyet gösteren marangoz esnaf ve sanatkarı, mobilya ve ev eşyaları imalatı üzerine düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı’nı (İstanbul Furniture Fair) ziyaret etti.

“SEKTÖREL FUARLAR TECRÜBELERİMİZE İVME KATIYOR”

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Rıdvan Aktaş, sektörel fuarların, dünyadaki ve Türkiye'deki gelişmeler ışığında kendilerini geliştirdiğini ifade etti. Aktaş, “İstanbul'da sektörümüzle ilgili fuara gerçekleştirdiğimiz ziyaretler çok verimli geçti. Bir otobüsle fuara katılan kafilemiz ziyaretlerden oldukça memnun kaldı. Fuar ziyaretlerinde sektörümüze ait tüm yenilikleri ve modelleri yerinde görerek takip etme fırsatı bulduk. Sektörümüzü ilgilendiren fuar ziyaretleri, mobilya sektörümüzün geldiği en son noktayı görmek açısından bizlere çok önemli yararları oluyor. Bu tür fuarlar, işletmelerimize güç katacak, tecrübelerimize ivme katacak, rekabet edebilirliğimiz açısından ihtiyacımız olan etkinliklerdir. Yeni iş bağlantıları kurma anlamına da gelen fuarlar, ticari ilişkilerimizin güçlenmesine de önemli katkılar sunuyor." açıklamalarında bulundu.

22222.jpg

ATO’YA TEŞEKKÜR

İstanbul Mobilya Fuarı’ndan iyi izlenimlerle ayrılan ve fuarda sektörün geldiği son noktayı yakından takip eden Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası adına Başkan Aktaş, fuar ziyareti için verdikleri destekten dolayı Ankara Ticaret Odası yöneticilerine ve tüm çalışanlarına teşekkür ettiklerini ve bundan sonra da gerçekleştirilecek çalışmalarda ve etkinliklerde desteklerini beklediklerini sözlerine ekledi.

www.gazeteilksayfa.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.