Sema Eren kimdir? Sema Eren nereli ve kaç yaşında?

Sema Eren kimdir? Sema Eren nereli ve kaç yaşında?

Sema Eren kimdir? Sema Eren nereli ve kaç yaşındadır? sorularının cevabı merak ediliyor. Sema Eren’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Sema Eren kimdir? Sema Eren kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor.

Sema Eren kimdir? Sema Eren nereli ve kaç yaşındadır? sorularının cevabı merak ediliyor. Sema Eren’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Sema Eren kimdir? Sema Eren kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Sema Eren’in biyografisini haberimizde derledik...

Sema Eren’in hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki, Sema Eren kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? İşte detaylar...

Sema Eren Kimdir?

Orhan Kılıç'ın eşidir.

Orhan Kılıç kimdir?

Orhan Kılıç, 1973 yılında Kırıkkale' nin Delice ilçesine bağlı Baraklı köyünde doğdu. İlköğrenimini Baraklı köyünde tamamlayan Kılıç, Orta ve Lise öğrenimini ise Ankara' da tamamladı. Mezun oldugu Üniversiteler;
Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme, Atatürk Üniversitesi Adalet, Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri.

Halen;
Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Ana Bilim Dalında Bilişim Hukuku,
Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde Siyaset Bilimi,
alanlarında Yüksek Lisans yapmaktadır.

1995 Yılında ilk şirketini kuran Orhan Kılıç , dünden bugüne sürekli yeni sektörlere yatırım yaparak ülke ekonomimize ve istihdama olumlu katkılar sağladı. 1995 yılından 2011 yılına kadar, başta bilişim ve hizmet sektörleri olmak üzere 10 'a yakın şirket kurdu ve bizzat yönetti.

2011 Yılında kurduğu E-İMZATR, 02 Şubat 2014 tarihinde Bilişim Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı (ESHS) olarak ilan edildi. Türkiye' de sadece 3 kuruluşun yetkilendirildiği kuruluşlar arasına dördüncü “Güven Merkezi” olarak yetkilendirilmiştir. E-İMZATR, %100 Milli Altyapı Yazılımı kullanmasıyla ilk olma özelliğini taşımaktadır. Elektronik İmza, Zaman Damgası ve SSL konusunda yetki sahibidir. E-İMZATR, Ankara Genel Merkezli olmak üzere tüm Türkiye' de şubeleri ile birlikte hizmetlerine devam etmektedir.

Yazılım, Bilgi Güvenliği ve Elektronik Yayıncılık alanında ülkemizin ileri gelen iş adamlarından biri olan Orhan Kılıç, halen şirketlerinin yöneticiliğini yapmaktadır.

Bir şirketi, memleketi Kırıkkale' de olan Orhan Kılıç' ın diğer tüm şirketleri Ankara merkezli olmasına rağmen, memleketi Kırıkkale ile bağlarını hiçbir zaman koparmamış, Kırıkkale ile ilgili birçok sivil toplum örgütlerinde ya bizzat görev almış ya da maddi ve manevi katkılarını sürekli sağlamıştır.

Yabancı dil olarak İngilizceye hakim olan Orhan Kılıç, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Öne Çıkanlar
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.