Sincan Belediyesi’nden O mahalleye 4315 metrekarelik yeni park

Sincan Belediyesi’nden O mahalleye 4315 metrekarelik yeni park

Sincan Belediye Başkanlığı, 29 Ekim Mahallesi’ne tam 4315 metrekarelik park yapacağını duyurdu. Söz konusu parkın doksan günde biteceği bildirilirken ihalenin 10 Ekim’de yapılacağı söylendi.

Sincan 29 Ekim Mahallesi yeni parkına kavuşuyor. Sincan Belediyesi’nin yaptığı duyuruya göre söz konusu mahalleye tam 4315 metrekarelik park yapılacağı bildirildi. Belediye kaynaklarınca edinilen bilgiye göre habere konu olan parkın doksan günde bitirilmeyi hedeflendiği söylendi.

Yapılan açıklamalarda, park ihalesi ile ilgili, “29 Ekim Mahallesi 4315 metrekare park yapımı işi için çıkılan ihalenin ayrıntılı bilgisine EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir” denildi. Açıklamanın devamında ise söz konusu parkın, “Yer tesliminden itibaren doksan takvim günüdür ifadesi kullanıldı. İşe başlama tarihi olarak da sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 7 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır” bilgisi verildi.

ara2.jpg

SON GÜN 10 EKİM

Yapılacak olan park İhalesinin son teklif verme tarih ve saati olarak 10.10.2023 saat 11:30 açıklandı. İhale komisyonunun toplantı yeri olarak ise “Tandoğan Mah. Zeki Uğur Cad. no:7 Sincan Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Müdürülüğü Kat:1 Sincan/Ankara” adresi belirlendi. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ise şu şekilde; “İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına, kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır” bilgileri verildi.

ara.jpg

TEKLİFLER ELEKTRONİK ORTAMDA VERİLECEK

Söz konusu ihaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir uyarısı yapılırken, “İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir. İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacaktır. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir. İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren doksan takvim günüdür. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez” ayrıntısı verildi.

Faruk Gökyurt/ www.gazeteilksayfa.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum