Üniversiteliler elinizi çabuk tutun! Anadolu Vakfı'nın bursuna son başvuru tarihi belli oldu!

Üniversiteliler elinizi çabuk tutun! Anadolu Vakfı'nın bursuna son başvuru tarihi belli oldu!

Anadolu Vakfı 40 yılı aşkındır süre gelen burs programının yeni dönem tarihlerini açıkladı. 30 Eylül’de sona erecek burs başvurularına üniversite öğrencileri başvurabilecek. Başvurular www.anadoluvakfi.org.tr adresinden alınacak.

1979 yılından bu yana devam ettirdiği burs programıyla öğrencilere desteklerini sürdüren Anadolu Vakfı, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Burs Programı’na son başvuru tarihi 30 Eylül olarak açıklandı. Karşılıksız destekten faydalanmak isteyen öğrenciler son başvuru tarihine kadar www.anadoluvakfi.org.tr adresinden başvurularını yapabilirler. Anadolu Vakfı, üniversite öğrencilerine 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılında aylık olarak İstanbul, Ankara, İzmir’de 3.500, diğer illerde ise 3.000 TL’lik destek sağlayacak.

Anadolu Vakfı Genel Müdürü Evrim Hizaler

“ÖĞRENCİLERE DESTEK İÇİN 45 YILDIR ÇALIŞIYORUZ”

Öğrencilere sadece burs imkânı değil eğitimler, mentorluk ve koçluk programları gibi imkanlarda tanıdıklarını belirten Anadolu Vakfı Genel Müdürü Evrim Hizaler, şunları söyledi “Anadolu’nun en büyük zenginliği çeşitlilikten kaynaklanıyor. Biz de Anadolu’nun Vakfı olarak, çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkelerimizle, Türkiye’nin 81 ilinden, mühendislikten tıbba, temel bilimlerden görsel ve işitsel sanatlara kadar, hemen her branşta uzmanlaşmak isteyen öğrencilere destek olmak için 45 yıldır çalışıyoruz.

Ülkemizin çok çeşitli bölgelerinde fırsat eşitliğinden yoksun bir şekilde ve dezavantajlı koşullarda eğitim gören yetenekli gençlerimizin tek ihtiyacının maddi destek olmadığı bilinciyle hareket ediyoruz. Gençlerimize ‘Geleceğin için Buradayız’ diyor, onlara yönelik desteğimizi sadece maddi katkı sağlamaktan ibaret görmüyoruz. Burs sağlamanın yanı sıra Anadolu Vakfı Akademi ile hayata geçirdiğimiz eğitim ve gelişim programları ile bursiyerlerimizin kişisel gelişimlerine ve kariyerlerine destek vermek üzere çok yönlü çalışmalar yürütüyoruz.

Anadolu Vakfı Bursu

DESTEK OKULDAN SONRA DA DEVAM EDİYOR

Evrim Hizaler, “Anadolu Vakfı olarak bursiyerlerimizi öğrencilikleri sırasında olduğu gibi mezuniyet sonrasında da desteklemeye devam ediyor, iş hayatındaki ilk adımlarını attıkları bu kritik dönemde de onlara destek veriyoruz.

Anadolu Grubu şirketlerindeki staj programlarına katılım fırsatları, iş olanakları, mezuniyet sonrasına özel koçluk ve mentorluk destekleri ile çeşitli etkinlik ve gönüllülük programlarının da aralarında olduğu çeşitli olanaklar sunuyoruz. Tüm bunlar, Anadolu Vakfı burs programını farklılaştıran ve gelişim programlarımızı destekleyen unsurlar arasında yer alıyor” ifadelerini kullandı.

 İnternet Editörü
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.