Başkent’te 3 Gün Yollar Kapalı

Başkent’te 3 Gün Yollar Kapalı

Başkent’te seçim öncesi yapılması planlanan mitingler nedeniyle meydanlar ve caddeler 3 gün boyunca kapatılacak. AK Parti, BBP, Vatan Partisi ve CHP'nin yapacağı mitingler nedeniyle 3 gün bazı yollar trafiğe kapalı olacak. Ankara Emniyet Müdürlüğü kamuoyu

UĞUR ÖĞÜT / HABERVAKTİM

 

Ankara’da yapılması planlanan mitingler nedeniyle birçok meydan ve cadde trafiğe kapatılacak. Bu gün yapılacak Vatan Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi mitingi nedeniyle yarında Büyük Birlik Partisi mitingi nedeniyle Anadolu (Tandoğan) Meydanı trafiğe kapatılacak. 31 Ekim’de Sincan’da Adalet ve Kalkınma Partisi gerçekleştireceği miting nedeniyle Sincan Kent Meydanı ve yakın çevresi trafiğe kapatılacak.

 

Ankara Emniyet Müdürlüğü Ankara’da bugün,  30 Ekim ve 31 Ekim’de kapatılacak yolların listesini açıkladı:

ANADOLU (TANDOĞAN) MEYDANI BU GÜN KAPALI

Ankara Emniyet Müdürlüğü, 29 Ekim 2015 Perşembe günü saat: 11.00 – 13.00 saatleri arasında Anadolu (Tandoğan) Meydanı’nda yapılacak olan Vatan Partisi açık hava toplantısı ve 29 Ekim 2015 Perşembe günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında Anadolu (Tandoğan) Meydanı’nda yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi açık hava toplantısında kapatılacak yolları belirledi. 29 Ekim 2015 Perşembe günü saat: 09.00 itibaren söz konusu açık hava toplantısı ile ilgili olarak alınacak emniyet tedbirleri kapsamında; Kazım Karabekir Caddesi Ulaştırma Kavşağından Anadolu (Tandoğan) Meydanına kadar, Ulaştırma kavşağı Anadolu (Tandoğan) Meydanı istikametine dönüş varyantları, Celal Bayar Bulvarı Kazım Karabekir Caddesine giriş varyantları, Beşevler kavşağı Dö Gol Caddesi girişi, Anıt Caddesi ile Anadolu (Tandoğan) Meydanı Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Ankaray Maltepe Durağı arası ile Anadolu (Tandoğan) Meydanı'na açılan cadde ve sokaklar miting süresince araç trafiğine kapatılacaktır.

MİTİNG SÜRESİNCE ARAÇ TRAFİĞİNE KAPATILACAK

30 Ekim 2015 Cuma günü 13.00 – 18.00 saatleri arasında Anadolu (Tandoğan) Meydanı’nda yapılacak olan Büyük Birlik Partisi açık hava toplantısında kapatılacak yolları belirledi. 30 Ekim 2015 Cuma günü Saat: 12.00’dan itibaren söz konusu açık hava toplantısı ile ilgili olarak alınacak emniyet tedbirleri kapsamında; Kazım Karabekir Caddesi Ulaştırma Kavşağından Anadolu (Tandoğan) Meydanına kadar, Ulaştırma kavşağı Anadolu (Tandoğan) Meydanı istikametine dönüş varyantları, Celal Bayar Bulvarı Kazım Karabekir Caddesi'ne giriş varyantları, Beşevler kavşağı Dö Gol Caddesi girişi, Anıt Caddesi ile Anadolu (Tandoğan) Meydanı Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Ankaray Maltepe Durağı arası ile Anadolu (Tandoğan) Meydanı'na açılan cadde ve sokaklar miting süresince araç trafiğine kapatılacaktır.

SİNCAN KENT MEYDANI KAPALI

31 Ekim 2015 Salı günü Sincan Kent Meydanında yapılacak olan Adalet ve Kalkınma Partisi açık hava toplantısında kapatılacak yolları belirledi.

31 Ekim 2015 Cumartesi günü saat: 08.00 'den itibaren söz konusu açık hava toplantısı ile ilgili olarak alınacak emniyet tedbirleri kapsamında;  Sincan Kent Meydanı ve yakın çevresi, Ankara Caddesi, Polatlı 1 Cadde, Polatlı 2 Cadde, Korkmaz Sokak, Mehtap Sokak, Kutsal Sokak, Pınar Sokak, Yakut Sokak, Sağlık Sokak, Sancak Sokak, Onur Sokak, Yavuz Sokak, Sıra Sokak, Ara Sokak, Kader Sokak, Peçenek Caddesi, Ş. Rahmi Sarıoğlu Sokağı ve açılan tüm cadde ve sokaklar miting süresince araç trafiğine kapatılacaktır.

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.