Sinan Ateş kapağıyla dikkat çeken Uykusuz dergisi kapanıyor mu? Uykusuz kimin?

Sinan Ateş kapağıyla dikkat çeken Uykusuz dergisi kapanıyor mu? Uykusuz kimin?

Sinan Ateş cinayetiyle ilgili kapağı tartışma oluşturan Uykusuz adlı mizah dergisi, kapanıyor mu? Bu konudaki söylentilerle ilgili Uykusuz'dan açıklama geldi mi? Uykusuz açıklamasında ne denildi? Uykusuz kimin?

Uykusuz dergisi kapanıyor mu? Bu konudaki söylentilerle ilgili Uykusuz'dan açıklama geldi mi? Uykusuz açıklamasında ne denildi? Peki Uykusuz kimin?

UYKUSUZ'UN SİNAN ATEŞ KARİKATÜRÜ

Birinci sayfa karikatürleri ile ünlü ve geçtiğimiz haftalarda Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş’in öldürülmesi olayıyla ilgili kapağı tartışma konusu olan mizah dergisi Uykusuz kapanıyor. Dergi yayın hayatına son veriyor.

uykusuz dergisi kapanıyor uykusuz dergisi kapağı

SİNAN ATEŞ KAPAĞI TARTIŞILMIŞTI

Mizah dergisi Uykusuz, geçtiğimiz haftaki kapağına Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in öldürülmesi karşısında MHP’nin sessiz kalmasını taşımıştı. Dergi kapak karikatüründe üç hilalin üzerine kör, sağır, dilsiz figürlerini resmetmişti.

uykusuz dergisinin sinan ateş ve mhp ile ilgili kapak karikatürü

UYKUSUZ KAPANIYOR

Uykusuz dergisinden flaş bir açıklama geldi. Dergi kapanacaklarını, yarın son sayılarının çıkacağını duyurdu. Açıklamada "Kurulduğu günden bugüne dergimize emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve okuyucularımıza teşekkür ederiz. Hoşçakalın" denildi.

UYKUSUZ DERGİSİNİN SAHİBİ KİM?

Bu arada Uykusuz dergisi kimin, Uykusuz'un sahibi kim sorusunun cevabı merak konusu oldu. Dergi Mürekkep Yayıncılık tarafından perşembe günleri çıkarılıyor. 16 sayfadır. Derginin İmtiyaz Sahibi Uğur Gürsoy, yazı işleri müdürü Barış Uygur'dur. Amblemi, Yiğit Özgür'ün çizdiği atletli ve çizgili pijamalı adamdır. Derginin kapağında "haftalık mizah dergisi" olduğunu belli eden bir ibare ile tarih, sayı numarası, Türkiye ile KKTC satış fiyatları, derginin web adresi ve barkodu bulunmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.