VATANI BİRLİKTE  KURTARMIŞIZ!

VATANI BİRLİKTE KURTARMIŞIZ!

Mavi Marmara katili İsrail'le, sonlandırılan ilişkilerin yeniden normalleştirilmesi için masaya oturulmasından bu yana ülkemizde Yahudiler ile Siyonist devlet iyi gösterilmeye çalışılıyor.

MEĞER BİRLİKTE KAZANMIŞIZ!!!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in "İsrail devleti ve halkı Türkiye'nin dostudur" açıklaması ve ABD'de ki Yahudi lobi temsilcilerinin Beştepe'de ağırlanmasının ardından, TBMM dikkat çeken bir sergiye destek verdi. Ankara'da bir Yahudi vakfınca düzenlenen bu sergi ile Çanakkale'de şehit düşen yüzbinlerce Müslümanın yanında bulunan 3-5 Yahudi vatandaşa dikkat çekilerek, düşmana karşı Musevilerle birlikte çarpıştığımız mesajı veriliyor.

VE ORTAK FESTİVAL

Ve iki ülke ortak festival düzenliyor. 9-12 Mart tarihleri arasında Tel Aviv’de, 10-13 Mart tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan Sound Ports Müzik Festivali’nde, Türkiye ve İsrail’den sanatçılar iki ülkede sahne alacak.

 

HABERVAKTİM-

 

Türkiye ile İsrail arasındaki gerginlik yerini normalleşmeye bırakıyor! Devletin, Mavi Marmara'da 9 vatandaşımızı hunharca katleden İsrail'le sonlandırdığı ilişkileri normalleştirmek için masaya oturmasından bu yana, ülkemizde adeta Yahudi ve İsrail PR'ı yani Yahudileri ve İsrail'i iyi gösterme çabası yapılmaya başlandı.

ORTAK FESTİVAL

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in "İsrail Devleti ve Halkı Türkiye'nin dostudur" açıklaması ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Beştepe'de ABD'de Yahudi lobilerinin temsilcilerini ağırlamasının ardından şimdi de iki ülke ortak festival düzenliyor. 9-12 Mart tarihleri arasında Tel Aviv’de, 10-13 Mart tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan Sound Ports Müzik Festivali’nde, Türkiye ve İsrail’den sanatçılar iki ülkede sahne alacak.

VE TBMM'DE YAHUDİ SERGİSİ

TBMM'nin Mustafa Necati Kültür Evi'nde Yahudi sergisi gerçekleştirilecek. Yahudi 500. Yıl Vakfı tarafından organize edilen sergi için Meclis Başkanlığı oluruyla, TBMM'nin Mustafa Necati Kültür Evi tahsis edildi. Burada, "Çanakkale ve I. Dünya Savaşları'nda görev yaptığı ileri sürülen Musevi askerler ile Osmanlı Yahudileri" sergilenerek, Yahudiler üzerindeki kötü imaj temizlenmeye çalışılacak.

MEĞER ÇANAKKALE'Yİ BİRLİKTE KAZANMIŞIZ!

Sergiye göre, Çanakkale'de şehit düşen yüzbinlerce Müslümanın yanında 5-10 Musevi kökenli vatandaş da vardı. Türkiye'de böyle bir sergi ilk defa düzenleniyor; devletin en önde gelen kurumlarından TBMM'ce ilk defa böyle bir sergiye olur verilip, katkı sunuluyor.  Sergiye ilişkin haberlerde "Çanakkale ve I. Dünya Savaşlarında Osmanlı ordusunda savaşan ve şehit olan 558 gayrimüslim neferden 78'i Yahudi idi" propagandası yapılıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.