21 Ekim Ankara Elektrik Kesintisi - Ankara'nın bu ilçelerinde elektrik kesilecek!

21 Ekim Ankara Elektrik Kesintisi - Ankara'nın bu ilçelerinde elektrik kesilecek!

Ankara'ya elektrik dağıtan Başkent EDAŞ'ın planlı elektrik kesintileri hangi ilçelerde? 21 Ekim 2023 Ankara elektrik kesintisi. Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi yapılan ilçeler! 21.10.2023 Ankara Elektrik Kesintisi!

Ankara elektrik arıza sorgulama hemen her gün yapılıyor. Başkentli vatandaşlar Ankara elektrik kesintisi yapılan ilçeleri merak ediyor. Her gün farklı farklı ilçelerde Başkent EDAŞ planlı elektrik kesintileri yapıyor. 21 Ekim 2023 Ankara Elektrik Kesintilerini haberimizden öğrenebilirsiniz. Başkent Elektrik Arıza Telefonu 186'yı da arayarak detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

ANKARA PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

Başkent EDAŞ'ın resmi sitesindeki açıklamaya göre; Planlı (bildirimli) kesinti; Başkent EDAŞ'ın faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. İlgili mevzuat gereği planlı kesintiler, başlangıç tarihinden 48 saat önce Başkent EDAŞ kurumsal web sitesinin Bakım ve Arıza Onarım bölümünde paylaşılmasıyla birlikte, işitsel ve görsel medya gibi kitlesel iletişim araçları yoluyla da duyuruluyor.

Peki 21 Ekim 2023 Ankara Elektrik Kesintisi yapılan ilçeler neler? Ankara'da elektrik kesintisi yapılan ilçelerde elektrikler ne zaman gelecek? Ankara elektrik kesinti sorgusu yapınca aşağıdaki ilçelerde planlı elektrik kesintileri yapılacağını Başkent EDAŞ'ın resmi sitesinden öğrendik ve 21 Ekim Ankara Elektrik Kesintisi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz..

ANKARA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK İLÇELER:

Altındağ 21 Ekim 2023 Cumartesi günü planlı elektrik kesintisi

akltindap.jpg

Çankaya 21 Ekim 2023 Cumartesi günü planlı elektrik kesintisi

cabnka.jpg

Etimesgut 21 Ekim 2023 Cumartesi günü planlı elektrik kesintisi

eti.jpg

Keçiören 21 Ekim 2023 Cumartesi günü planlı elektrik kesintisi

keci.jpg

Sincan 21 Ekim 2023 Cumartesi günü planlı elektrik kesintisi

sin.jpg

sin2.jpg

Yenimahalle 21 Ekim 2023 Cumartesi günü planlı elektrik kesintisi

yeni.jpg

yeni2.jpg

Haber Merkezi / www.gazeteilksayfa.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.