27 Eylül Ankara Elektrik Kesintisi - Ankara'nın bu ilçelerinde elektrik kesilecek!

27 Eylül Ankara Elektrik Kesintisi - Ankara'nın bu ilçelerinde elektrik kesilecek!

Ankara'ya elektrik dağıtan Başkent EDAŞ'ın planlı elektrik kesintileri hangi ilçelerde? 27 Eylül 2023 Ankara elektrik kesintisi. Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi yapılan ilçeler! 27.09.2023 Ankara Elektrik Kesintisi!

Ankara elektrik arıza sorgulama hemen her gün yapılıyor. Başkentli vatandaşlar Ankara elektrik kesintisi yapılan ilçeleri merak ediyor. Her gün farklı farklı ilçelerde Başkent EDAŞ planlı elektrik kesintileri yapıyor. 27 Eylül 2023 Ankara Elektrik Kesintilerini haberimizden öğrenebilirsiniz. Başkent Elektrik Arıza Telefonu 186'yı da arayarak detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

ANKARA PLA​NLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

Başkent EDAŞ'ın resmi sitesindeki açıklamaya göre; Planlı (bildir​​​imli) kesinti; Başkent EDAŞ'ın faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. İlgili mevzuat gereği planlı kesintiler, başlangıç tarihinden 48 saat önce Başkent EDAŞ kurumsal web sitesinin Bakım ve Arıza Onarım bölümünde paylaşılmasıyla birlikte, işitsel ve görsel medya gibi kitlesel iletişim araçları yoluyla da duyuruluyor.

Peki 27 Eylül 2023 Ankara Elektrik Kesintisi yapılan ilçeler neler? Ankara'da elektrik kesintisi yapılan ilçelerde elektrikler ne zaman gelecek? Ankara elektrik kesinti sorgusu yapınca aşağıdaki ilçelerde planlı elektrik kesintileri yapılacağını Başkent EDAŞ'ın resmi sitesinden öğrendik ve 27 Eylül Ankara Elektrik Kesintisi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz..

ANKARA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK İLÇELER:

Altındağ 26 Eylül 2023 Salı günü planlı elektrik kesintisi

alt.jpg

Çankaya 26 Eylül 2023 Salı günü planlı elektrik kesintisi

cank.jpg

Etimesgut 26 Eylül 2023 Salı günü planlı elektrik kesintisi

eti.jpg

Mamak 26 Eylül 2023 Salı günü planlı elektrik kesintisi

mamak.jpg

Sincan 25 Eylül 2023 Salı günü planlı elektrik kesintisi

sin.jpg

Yenimahalle 26 Eylül 2023 Salı günü planlı elektrik kesintisi

yeni.jpg

Haber Merkezi / www.gazeteilksayfa.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.