GATA'da Tedavisi Süren Polisin Kızından Duygulandıran Mesaj

GATA'da Tedavisi Süren Polisin Kızından Duygulandıran Mesaj

Nusaybin’de yaralanıp GATA’da tedavisi devam eden Özel Harekatçı Cengiz Gönültaş’ın 19 yaşındaki kızı Büşra Gönültaş, sosyal medyada babası için yazdıklarıyla herkesi duygulandırdı.

ASLAN BABAM BENİM

Mesleği dolayısıyla küçüklüğünden beri babasına büyük bir özlem duyduğunu ve onu her zaman aradığını yazan Büşra Gönültaş “Babam kendimi bildim bileli operasyonlarda, görevlerde... Birçok şeyi onsuz yaşadım. Karnemi almaya hep annemle gittim. Babam görevlerdeydi çünkü. Üniversiteye başladığım ilk gün yanımda değildi. Beni okuluma götüremedi. Ama hiç birini umursamadım. Nefes alsın, hayatta olsun yeterdi” dedi.

DUA İSTEDİ

Büşra “Vatan, millet, bayrak aşkını ondan öğrendim. Ülkem için yeri geldiğinde korkusuzca canımı vermem gerektiğini. Babanız her göreve çıktığında siz de göreve çıkarsınız aslında. Babanızın bulunduğu yerden şehit, yaralı haberi gelince yüreğiniz ağzınıza gelir. Sonra öğrenirsiniz babanız olmadığını. Yaşananlar için, bütün şehitler için, şimdi canım babam için dua istiyorum hepinizden. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin canım babam benim" diye yazdı.

 

HABERVAKTİM-

 

PKK ile çatışmaların sürdüğü Nusaybin'de yaralanan ve şuanda GATA’da tedavi gören Özel Harekat Polisi Cengiz Gönültaş'ın 19 yaşındaki kızı Büşra Gönültaş sosyal medyadan "Aslan, Korkusuz, Yiğit Babam Benim” adlı duygu dolu bir mesaj paylaştı. Şuanda sağlık durumu iyi olan özel harekâtçının mesajı okuduğu sırada çok duygulandığı öğrenildi.

GATA’DA YATAN BABASINA ANLAMLI MESAJ

Özel Harekat Polisi Cengiz Gönültaş Mardin Nusaybin’de teröristlerde girdiği çatışmada göğsünden ve kolundan 5 gün önce yaralanmıştı. GATA'da tedavisi süren Gönültaş'tan iyi haber geldi. Hemşerileri, yaralı polisin iyileşmesini merakla beklerken, kızı 19 yaşındaki Büşra Gönültaş ise sosyal medya hesabı facebook'tan babası için "Aslan korkusuz yiğit babam benim. Her şeyin verilebileceğini, ama vatanın verilemeyeceğini ondan öğrendim. Şimdi canım babam için dua istiyorum hepinizden. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Canım babam benim" diye yazması herkesi duygulandırdı.

"ASLAN KORKUSUZ YİĞİT BABAM BENİM"

Büşra Gönültaş’ın babası için facebook hesabından yazdığı duygu dolu mesaj şöyle:  "Yaşım 19 olmak üzere... Babam kendimi bildim bileli dağlarda, operasyonlarda, görevlerde... Birçok şeyi onsuz yaşadım. Karnemi almaya hep annemle gittim. Babam görevlerdeydi çünkü. Liseye geçiş sınavlarında da yanımda olmadığı zamanlar oldu. Üniversiteye başladığım ilk gün yanımda değildi. Beni okuluma götüremedi. Ama hiç birini umursamadım, nefes alsın, hayatta olsun yeterdi. Vatan, millet, bayrak aşkını ondan öğrendim... Ülkem için yeri geldiğinde korkusuzca canımı vermem gerektiğini. Her şeyin verilebileceğini ama vatanın verilmeyeceğini... Burada yazdıklarım, yaşananların sadece çok küçük bir kısmı. Polis, asker çocuğu olanlar ne demek istediğimi çok iyi bilir. Babanız her göreve çıktığında siz de göreve çıkarsınız aslında. Babanızın bulunduğu yerden şehit, yaralı haberi gelince yüreğiniz ağzınıza gelir. Sonra öğrenirsiniz babanız olmadığını. İnceden bir oh çekersiniz ve birden küfredersiniz kendinize senin baban değil Ali'nin babası, Ayşe'nin babası, Fatma'nın babasıdır şehit olan... Kimseye göstermeden sessiz sedasız ağlarsınız bir yerde... Baban için, yaşananlar için, bütün şehitler için. şimdi canım babam için dua istiyorum hepinizden. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin canım babam benim."

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.