ODTÜ’DE ÖRGÜT FİŞLEMESİ

ODTÜ’DE ÖRGÜT FİŞLEMESİ

Marjinal örgüt üyeleri ile PKK sempatizanı sözde öğrencilerin yapılandığı ODTÜ’de terör örgütü PKK’yı aklayan akademisyenlere karşı hazırlanan bildiriye imza atan bir profesör üniversitede afişe edilerek hedef gösterildi.

AFİŞLİ HEDEF

Üniversitenin çeşitli yerlerine içerisinde özel bilgilerinin de olduğu afişler asan örgüt üyesi, sözde öğrenciler karşı bildiriye imza atan profesörü şu sözlerle ifşa etti: “Akademisyenlerin linç kampanyasının bir parçası olan, bu bildiriye karşı AKP’li yandaş akademisyenler tarafından ‘Türkiye için akademisyenler’ başlıklı bir bildiri yayınlandı. Prof. Dr. ……. yandaşların hazırladığı ‘Türkiye için akademisyenler’ bildirisinin imzacılarından biridir.”

 

HABER MERKEZİ-

 

Marjinal örgüt üyelerinin yapılandığı ODTÜ'de PKK sevicisi 1128 akademisyene karşı hazırlanan bildiriye imza atan profesörün fotoğrafları okulun çeşitli yerlerine asılarak hedef gösterildi. Geçtiğimiz hafta 1128 akademisyenin imzasıyla devleti suçlayan PKK’yı aklayan bir bildiri yayınlanmıştı. Düzenlediği saldırılarla bebekleri katleden terör örgütü yerine devleti suçlayan 1128 akademisyene katılmayan öğretim üyeleri ise karşı bir bildiri hazırlamıştı.
TERÖR KARŞITI İMZA ATINCA HEDEF OLDU
Hazırlanan bu bildiriye imza atan ODTÜ’lü bir profesör ise öğrencilerin örgüt üyelerinin hedefi haline geldi. ODTÜ’de görev yapan ve PKK diliyle hazırlanan bildiri yerine terör karşıtı bildiriye imza atan profesörün fotoğrafları afişe edilerek okulun çeşitli yerlerine asıldı. PKK’yı desteklemeyen akademisyenin çeşitli bilgileri de afişte yer aldı.
“BİLDİRİNİN İMZACILARINDAN BİRİDİR”
Asılan afişlerde bulunan bazı ifadeler şöyle: “Akademisyenlerin linç kampanyasının bir parçası olan, bu bildiriye karşı AKP’li yandaş akademisyenler tarafından ‘Türkiye için akademisyenler’ başlıklı bir bildiri yayınlandı. Prof. Dr. ……. yandaşların hazırladığı ‘Türkiye için akademisyenler’ bildirisinin imzacılarından biridir.”

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.