Sincan Saraycık’ta belediyeden satılık arsa: Son tarih 27 Eylül!

Sincan Saraycık’ta belediyeden satılık arsa: Son tarih 27 Eylül!

Sincan Belediyesi, mülkiyetinde olan Saraycık’taki 17 dönümlük arsayı satışa çıkardı. Satış ihalesi 27 Eylül’de yapılacak.

Sincan Belediyesi Saraycık Mahallesi’nde bulunan tek parsellik arsasını satışa çıkaracağını duyurdu. Belediye yetkililerince yapılan açıklamada, arsanın tek parsel olduğu ve 17.265 metrekare büyüklüğünde olduğu duyuruldu. Sincan Belediyesi yaptığı açıklamada habere konu olan söz konusu arsayı kapalı teklif ihale usulü yapacağına değinerek 27.09.2023 tarihinde saat 15:00’de Kapalı Teklif Usulü ile satılmasına karar verdi.

basliksiz-1-002.jpg

SON TARİH 27 EYLÜL

Alınan bilgiye göre yapılan açıklamada, “Bu ihaleye ait taşınmazın Muhammen bedeli: 127.340.000,00 TL’ dir. İhale Tarihi ve Saati: 27.09.2023 tarihinde saat 15:00’ dır. Evsafı aşağıda çıkartılmıştır. Değerleme konusu taşınmaz; 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı kapsamında, E:1.70, Yençok:9 kat, konut + ticaret alanı kullanım kararlı yapılaşma şartlarına haizdir. İhale tarih, saat ve yeri: Yukarıda özellikleri belirtilen taşınmazın ihalesi, Tandoğan Mah. Zeki Uğur Cad. No:7 2. Kat Meclis Toplantı Salonu 06930 Sincan/ANKARA adresinde 27.09.2023 tarihinde saat 15:00’da yapılacaktır. Teklifler en geç 27.09.2023 tarihinde saat 12:00’a kadar aynı adreste bulunan 1. Kat Destek Hizmetleri Müdürlüğüne teslim edilecektir” denildi.

ara-002.jpg

İHALE İÇİN GEREKEN BELGELER

Yetkililer söz konusu ihale için gerek belgeleri katılmak isteyen isteklilerin ihale teklif zarfı teslim tarih ve saatine kadar aşağıdaki evrakları hazırlayarak teslim etmeleri gerekmektedir uyarısında bulunarak şu şeklide sıraladı; “İstekli Gerçek Kişi İse: Kanuni ikametgâh belgesi, noter tasdikli imza beyannamesi, istekliler adına vekâleten iştirak ediliyor ise, istekli adına teklifte bulunacak kimselerin vekâletnameleri ile vekâleten iştirak edenin noter tasdikli imza beyannamesi, ihaleye iştirak eden taraflardan her sayfası ayrı ayrı imzalanmış şartname, noter onaylı Nüfus Cüzdanı Fotokopisi veya Onaylı Nüfus cüzdanı sureti, şartnamede belirtilen geçici teminatın ödendiğine dair makbuz, belge veya bankalardan alınmış Geçici teminat mektubu” olarak belirlendi.

ŞARTNAME KABUL EDİLMİŞ SAYILACAK

Son olarak ihale ile alakalı; “İhale ile ilgili şartname ve eklerin satış bedeli 2000,00 TL olup, Tandoğan Mah. Zeki Uğur Cad. No: 7 Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nden temin edilebilir. İhaleye iştirak edenler şartnameyi kabul etmiş sayılırlar. İhale şartnamesinin posta yoluyla satışı yapılmayacaktır. İhale yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespitte Belediye Encümeni serbesttir” bilgisi verildi.

Faruk Gökyurt/ www.gazeteilksayfa.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.