• BIST 1.997,69
 • Altın 780.89721
 • Dolar 13.6383
 • Euro 15.222
 • Ankara -8 °C
 • İstanbul 1 °C
 • İzmir 3 °C
 • Konya -13 °C

4 Temmuz Amerikan Terörü ve Barbarlık Günü

Muhammed Gömük

Muavenet gemimizi hedef gözetmeksizin vurup askerlerimizi şehit eden, 4 Temmuz 2003 günü askerlerimizin başına çuval geçirip Iraklılara teşhir eden, dünyanın dört bir yanındaki Müslümanları terörist ilan edip keyfi savaşlar açan hukuksuz bir devlettir Amerika Birleşik Devletleri (ABD).
Fetullah Gülen denen teröristbaşını ve âvanesini besleyen, koruyan, kollayan; PKK’sından El-Kaidesine kadar nice terör örgütünü silahlandırıp üstümüze saldırtan bir şer odağıdır ABD.
Belirli bir milliyeti, kültürü, karakteri, örfü âdeti olmayan abuk subuk bir ülkedir ABD.
Kendini dünyanın tek hâkimi sanan, Türkiye gibi ülkeleri sömürgesi zanneden küstah ve ukala bir ülkedir ABD.
Milyonlarca Kızılderiliyi soykırıma uğratan, şu asırda bile zencileri insandan saymayan, beyaz Anglo-Sakson olmayanlara ikinci sınıf muamelesi yapan, gözü dönmüş, vahşi, gaddar bir ülkedir ABD.
Kafasına göre yargılamalar yapan, belirli bir hukuk standardı bulunmayan, insan hakları ihlalleri korkunç boyuttayken başka ülkeleri insan hakları ihlaliyle suçlayan saçma sapan bir ülkedir ABD.
Kendini siyonist diye tanımlayan bir avuç fanatik ateistin kontrol ettiği, insanlık âleminin düşmanı İblise kulluk eden soytarı bir ülkedir ABD.
Her türlü çirkefliğin, ahlaksızlığın, terbiyesizliğin, fanatizmin, radikalizmin ve pisliğin merkezidir ABD. 
İşte bu ABD, her sene 4 Temmuz gününü Bağımsızlık Günü olarak kutluyor. Aman ne bağımsızlık… Sanırsınız ki düşmana karşı savaştılar da zafer elde ettiler. Üç tane armut el değmemiş bakir bir kıta keşfetmiş. Elde okla mızrakla gezen, dünya medeniyetini bin yıl geriden takip eden yerlileri toplarla tüfeklerle katletmişler. Afrika’dan topladıkları köleleri zincirlere vurup getirmişler. İngiltere’deki Fornication Under Control of the King (F.U.C.K.) adı verilen fabrikalarında üretilen maceraperestleri göçmen kabul ederek nüfuslarını çoğaltmışlar. 4 Temmuz diye bir günü de sözüm ona Bağımsızlık Günü ilan etmişler. 
Bu ABD, II. Dünya Savaşındaki konumu dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti kurulurken bizim resmî düşmanımızdı. New York Times gibi gazetelerde Türkler, yok edilmesi gereken ilkel bir topluluk gibi anlatılıyor ve hemen her gün lanetleniyordu. Şimdilerde ise resmiyette stratejik müttefikimiz ama gayri resmî olarak en büyük düşmanımız. Nasıl düşmanımız olmasın ki! Türkiye’deki tüm darbeleri ve darbe girişimlerini tertipleyen, millete nifak sokup binlerce insanı birbirine kırdıran, yeryüzündeki tüm terör faaliyetlerini organize edip üzerimizde baskı aracı olarak kullanan lâin bir ülkedir ABD.
Uzun lafın kısası tüm ABD’lilerin 4 Temmuz Bağımsızlık Gününü tebrik ediyoruz. Yalnız şunun da bilinmesini istiyoruz ki belanızı Türk Milleti’nin elinden bulacaksınız. Ve biz her gün, bunun için dua ediyoruz.
 

 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Yazarın Diğer Yazıları
  Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Gazete İlk Sayfa | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : (312) 311 53 73