• BIST 1.997,69
  • Altın 780.42491
  • Dolar 13.6422
  • Euro 15.2242
  • Ankara -4 °C
  • İstanbul 0 °C
  • İzmir 3 °C
  • Konya -13 °C

FETÖ, FETOŞ, FETOŞÇUKLAR…

Muhammed Gömük

Fetullahçı teröristlere nasıl hitap edileceği konusunda tam bir konsensüs sağlanmış değil… Bununla birlikte ben ve benim tayfam evelden beri “fettoş” kelimesini tercih ediyoruz. Lakin bazı karın ağrısı olanlar, bu hitabı duyunca dolaylı da olsa tepkilerini dile getiriyorlar ve insanlara lakap takmak caiz değildir gibisinden abuk subuk yorumlar yapıyorlardı.
Çok şükür ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan da fetullahçı teröristlere “fetoş” diye hitap etti ve en çok bizleri mutlu etti. Sayın Erdoğan, 24 Aralık 2016 günü katıldığı SGK Maltepe Şehit Erol Olçok Kampüsü'nün açılış töreninde şunları söyledi:
"3-5 kurşun sıkınca, 3-5 bomba atınca, üzerine tankları sürünce, tepesinden uçakları, helikopterleri geçirince bu milletin kaçacağını, meydanı kendilerine bırakacağını sanan o fetoşlar, durumun öyle olmadığını o gece net bir şekilde anladılar.”
Görüldüğü üzere fetoşların en büyük düşmanı bu Millettir. Cumhurbaşkanımız fetoşların bam teline basmış bulunuyor.
Bir zamanların güya hizmet eri, güya Müslüman, güya cansiperane tebliğ vazifelisi fetoşların gelişim serüvenini bir hatırlayalım: İlk başta Gülen Cemaati diye bilindiler. Bazıları Gülenciler diye hitap etti. Başterörist Fetullah Gülen ise sözde Hocaefendi idi. Sözde hocaefendi hakkında ileri geri laf konuşanları hemen uyarırlar, “çarpılırsın dikkat et” derler veya “polis duyarsa hemen içeri alır” diye tehdit ederlerdi. Şükür hamdolsun ki o dönemlerde göğsümüzü gere gere fetoş ya da fettoş diyen mangal yürekli zümreden olduk. 
Gülen Cemaatinin hâlâ dini bir cemaat olduğunun zannedildiği dönemler epey uzun sürdü. Ta ki 17-25 Aralık postmodern darbesine kadar… Bu tarih önemli bir milattır. Artık Gülen Cemaati bir terör örgütü olarak tescillenmişti. Fetullahçı Terör Örgütü olarak ise kısaltması FETÖ idi. 
FETÖ’lü günlerin de sonu geldi. 15 Temmuz, FETÖ’nün tarihe gömüldüğü çok önemli bir tarihtir. Ona şüphe yok… 15 Temmuzla birlikte ise FETÖ’den fetoş diye açık açık bahsedilmeye başlanmıştır. 
Fetullahçılar, gelinen nokta itibariyle anlı şanlı teröristlerdir. Fetullahçı teröristlere kısaca fetoş denir. Gelelim fetoşların karakter analizine…
Bu hususta “üç sü” kuralı kamuoyunda kabul görmüştür. Üç Sü Kuralını ilk olarak Yönetim Kurulu Üyemiz Hukukçu,İbrahim Çetin zikretmiştir. Nedir Üç Sü Kuralı? Sü hecesi ile başlayan üç kelimedir: Sümsük, sünepe, sümüklü! Bir fetoşu en güzel bu üç kelime le tarif edebilirsiniz. Sürekli bir abinin ya da ablanın peykinde durup onlardan izin almadıkça tuvalete bile gitmedikleri için velakin her türlü hacetlerinde terör örgütünün kapısını çaldıkları için sümsükdürler. Yine menfaatleri icabı çok kolay kılık ve ağız değiştirip hedefteki kişi veya kurumlara yanaştıkları için de sümsükdürler. Sünepe olmalarının neden ise tüm ruh ve benliklerini terör örgütüne sattıkları için örgütten gelecek talimatlara göre hareket etmeleri, talimat gelmedikçe herhangi bir aksiyona girmemeleridir. Sümüklü olmalarının neden ise zaten herkesçe mâlum! Teröristbaşı Fetullah Gülen’in salya sümük sözde vaazları ve vaazları dinleyenlerin salya sümük ağlayışlarını hatırlayacaksınız. Terörist Fetullah Gülen 90’ların sonunda ABD’ye kaçarken geride kalan terörist fetoşlar “hocamız çok hasta, ömrü az kalmış” deyip zırıl zırıl ağlıyorlardı. Gerizekalı fetoş; cefalar içinde yaşamış Hz. Muhammed (S.A.V.) Efendimiz için ağlamaz, hasta anası babası için ağlamaz… Ama bir meczup CIA ajanı için salya sümük ağlar… Allah gerizekalı kullarına akıl fikir versin!
Sözde cemaatçilerin takkelerin düşerek kellerinin görünmesi, terörist olduklarının anlaşılması, zamanla fetö ve en sonunda fettoş olmalarının serüveni işte böyledir. Bu serüven daha nereye kadar gider diye sorarsanız… Tüm fetoşçulara yetecek kadar mezar yeri Türkiye Cumhuriyeti topraklarında fazlasıyla mevcuttur. Fetoşların mezarına tükürene kadar bu serüven devam edip gidecek. CIA kamplarında fetoşçu bitmezse bizde de tükürük bitmez.
Nereden nereye derler ya hani! İşte durum tam olarak budur! Şeytanın uşağı olmuş her kim varsa, günü gelince rezil rüsva olmaktan kurtulamaz. Yalancının mumu nasıl yatsıya kadar yanarsa zındığın, münafığın ateşi de İslam’ın nuru görünene kadardır. Sonra üstüne su dökülmüş ateş gibi dumanlar çıkararak sönüverirler. Allah, halis ve muhlis kullarına ebediyyen fetih ve kesin bir zafer bahşetsin inşallah.
FETOŞÇUK KİME DENİR?
Son bir örnekle yazımı bitirmek istiyorum; Fetoşçuk un biri anlatıyor, ‘’Hoca sandıkları FETÖ teröristi,FETOŞ ve FETTOŞÇUKLARI ile koyu sohbet ediyormuş, o esnada kapı çaldığını duyduk, Fetö hocamızda kapı çaldı biri geldi dedi, gittik baktık gerçekten kapı çalmıştı, oturduk ağladık hocamız nasıl olduda kapı çaldığını bildi.ve hocamız ermiş dediler.’’ İşte körü körüne,bile bile inananlara da, Fetoşçuk denir.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Gazete İlk Sayfa | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (312) 311 53 73